Niepowtarzalne.com

Wisiory

Ręcznie wykonywane srebrne wisiory, każdy wyjątkowy i zachwycający. W połączeniu z odpowiednim łańcuszkiem stanie się niezwykłą ozdobą, dodającą blasku noszącej go osobie.

Sortuj wg:

Czas na morską przygodę! Idealny w tym celu będzie elegancki srebrny wisior. Wykonany ręcznie w technice wire-wrapping, w kształcie konika morskiego. Ozdobiony hematytowym oczkiem oraz biało-niebieskim agatem.

Srebrny wisior "Konik Morski"

Srebrny naszyjnik inspirowany symbolem Szczecina. Wykonany ręcznie, ze srebra. Naszyjnik przedstawia 3 orły, wzorowany jest na Pomniku Czynu Polaków, który znajduje się na Jasnych Błoniach.

Srebrny wisior "3 Orły"

Smukły i delikatny wisiorek wykonany ręcznie ze srebra. Jego urok zawiera się w prostocie i w trzech fasetowanych jadeitach o szmaragdowej barwie. W wiosennym charakterze.

Srebrny wisiorek 3  jadeity

Srebrny wisior wykonany ręcznie w kształcie kotwicy. Symbolizuje stateczność oraz przywiązanie. Jest również przeznaczony dla wszystkich żeglarzy oraz wielbicieli morskich klimatów.

Srebrny wisior "Kotwica"

Modny, marynistyczny symbol w formie biżuterii. W całości wykonany ręcznie ze srebra w technice wire-wrapping. Ozdobiony błękitnym jadeitem.

Srebrny wisiorek "Ster"

Ręcznie wykonany, srebrny wisiorek w kształcie kotka. Figlarny i urokliwy. Przyozdobiony naturalnym kamieniem - kocim okiem, w pięknej barwie butelkowej zieleni. Idealny dla kocich wielbicieli. Mrrrał!

Srebrny wisiorek Kocie Oko

Sprzedane

Srebrny wisior wykonany ręcznie pracochłonną techniką wire-wrapping. Fantazyjny, niebanalny i misterny. Charyzmy dodaje podłużny naturalny koral w barwie soczystej czerwieni.

Srebrny wisior z koralem

Stylowy, srebrny naszyjnik wykonany w całości ręcznie, metodą wire-wrapping. Zachwycający i pełen gracji. Przystrojony gwiazdami z kwarcem lodowym oraz niebieskimi jadeitami, które dodają lekkości i wdzięku. Zostań królową zimy!

Srebrny naszyjnik gwiazdki

Srebrny wisior w kształcie serca wykonany w całości ręcznie techniką wire-wrapping. W środku znajdują się trzy piękne jadeity. Całość jest lekka i ujmująca. Idealny prezent dla ukochanej osoby.

Wisior srebrne serce z jadeitem

Sprzedane

Pokazano 1-12 z 25 pozycji