Wysyłka i płatności

Wysyłając do Państwa nasze wyroby dokładamy wszelkich starań, aby dotarły one w nienaruszonym stanie i w jak najkrótszym czasie, a dokonana płatność przebiegła płynnie i bez trudności.

Nasz wyrób w ozdobnym pudełku

Nasz wyrób w ozdobnym pudełku

Płatność

Obecnie mogą Państwo dokonywać płatności za zamówione przedmioty:

 • za pośrednictwem naszego partnera płatności błyskawicznych - Przelewy24. Po wybraniu i zatwierdzeniu tej metody płatności zostaną Państwo przekierowani na szyfrowaną stronę partnera, gdzie będą mogli Państwo wybrać jedną z wielu dostępnych, bezpiecznych metod płatności. Po dokonaniu płatności zostaną Państwo przekierowani na naszą stronę, o poszczególnych etapach płatności będą Państwo informowani w korespondencji e-mail. Akceptacja płatności następuje zazwyczaj w ciągu 15 minut. W przypadku przerwania płatności przed jej dokonaniem, istnieje możliwość wznowienia procesu płatności — link znajdziecie Państwo w szczegółach zamówienia, na Państwa koncie. W przypadku problemów zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością będziemy służyć Państwu pomocą.
 • na nasz rachunek bankowy:
  Pracownia Artystyczna "Niepowtarzalne" - Sylwia Matulewicz
  ul. Policka 68A/1
  71-837 Szczecin
  nr konta: 59 2490 0005 0000 4530 7662 8729

  W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia, przyspieszy to rejestrację Państwa wpłaty i nadanie zamówionych wyrobów.

  Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo wiadomość ze wszystkimi potrzebnymi do wpłaty danymi, po zaksięgowaniu wpłaty również otrzymają Państwo stosowaną wiadomość e-mail na podany przy rejestracji adres.

W przypadku problemów z dokonaniem płatności lub brakiem informacji o zaksięgowaniu wpłaty prosimy o kontakt.

Pakowanie

Przed podróżą starannie zabezpieczamy wszystkie zamówione elementy. Każdy wyrób jest pakowany w eleganckie, ozdobne pudełko, umieszczany w miękkiej gąbce, która zapobiega przemieszczaniu się biżuterii wewnątrz opakowania. W przypadku zamówienia kompletu, jeżeli pozwala na to jego wielkość, umieszczamy jego elementy w większym pudełku, aby prezentował się on jak najokazalej. Gdy zachodzi taka konieczność, dodatkowo zabezpieczamy wyrób mocując go za pomocą wstążki. Dbamy przy tym o to, aby całość była umieszczona w sposób harmonijny, tak by Państwa odczucia związane z otrzymaną przesyłką były jak najlepsze.

Nasza paczka przed oklejeniem i wysyłką

Nasza paczka przed oklejeniem i wysyłką

Ozdobne pudełko umieszczamy w kartonie ochronnym, wypełnionym folią bąbelkową, co zapobiega uszkodzeniom pudełka. Karton ochronny nie rzuca się w oczy, co dodatkowo sprzyja bezpieczeństwu w trakcie transportu. Tak zabezpieczona przesyłka jest oklejana, adresowana i wyrusza w podróż do swojego Odbiorcy.

Dostawa

Obecnie korzystamy z usług kurierskiej Pocztex Kurier realizowanej przez firmę Poczta Polska S.A. Cena za przesyłkę na terenie Polski wynosi 13,99 zł i wliczona jest w nią opłata za usługi firmy kurierskiej oraz koszty pakowania. Okresowo organizujemy promocje, w ramach których przesyłka wybranych lub wszystkich wyrobów jest darmowa. Informację na ten temat znajdą Państwo na stronie naszego sklepu, wiadomościach newslettera oraz na naszych kanałach społecznościowych.

O nadaniu przesyłki zostaną Państwo poinformowaniu za pomocą wiadomości e-mail, wysłanej na adres, który podali Państwo podczas rejestracji. W wiadomości tej umieszczony będzie numer przesyłki oraz link, za pomocą, którego będą mogli Państwo śledzić przesyłkę na stronach firmy kurierskiej.

Przewidywany termin doręczenia to 2 dni robocze od daty nadania, jednak termin ten może ulec wydłużeniu. W okresach wzmożonych zakupów, jak największe święta, czy w okolicach dni ustawowo wolnych od pracy istnieje szczególnie duże ryzyko wydłużenia terminu dostawy, toteż prosimy o złożenie zamówień odpowiednio wcześnie.

Jeżeli, z jakiś względów, życzą sobie Państwo wykonania dostawy w sposób niestandardowy, prosimy o kontakt.