Warunki odstąpienia od umowy

Mamy nadzieję, że nasze wyroby spodobają się Państwu i zostaną w Państwa posiadaniu przez długie lata, a może nawet staną się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jednak jeżeli z jakiś względów po zakupie zdecydują się Państwo na zwrot zakupionego towaru, to istnieje taka możliwość.

Mogą Państwo dokonać zwrotu w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki i aby termin ten został dotrzymany wystarczy, że złożą Państwo stosowne oświadczenie, do którego link znajdą Państwo na dole strony. Mogą Państwo skorzystać z tego wzoru, ale nie jest to wymogiem uznania prawa do zwrotu.

Oświadczenie, o którym mowa mogą Państwo wysłać na nasz adres korespondencyjny, który znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie, a także w regulaminie naszego sklepu, jednak polecamy kontakt za pomocą adresu e-mail: sklep@niepowtarzalne.com Jest to zdecydowanie szybsza forma komunikacji.

Po przesłaniu nam oświadczenia prosimy o wysłanie wyrobu, który zamierzacie Państwo zwrócić, na adres:

Pracownia Artystyczna "Niepowtarzalne" - Sylwia Matulewicz
ul. Policka 68A/1
71-837 Szczecin

Przesyłka stanowiąca zwrot jest wysyłana na Państwa koszt.

Przesyłkę prosimy starannie zabezpieczyć, gdyż w przypadku uszkodzenia zawartości, kwota zwrotu może zostać pomniejszona o koszty naprawy biżuterii, a w przypadku całkowitego zniszczenia wyrobu, żądanie zwrotu może zostać odrzucone.

Gdy tylko otrzymamy zwrócony towar wykonamy przelew na Państwa rachunek, z którego otrzymaliśmy płatność. W przypadku, gdyby chcieli Państwo otrzymać zwrot płatności na inny rachunek, prosimy o poinformowanie nas o tym.

Kwota zwrotu obejmuje również koszt dostawy, chyba że wybrali Państwo inną metodę, niż najtańsza oferowana przez nas metoda dostawy.

Pozostałe warunki dokonywania zwrotów znajdą Państwa w regulaminie naszego sklepu, zachęcamy do zapoznania się z nim.

Załączniki:

  1. Formularza odstąpienia od umowy.pdf