Niepowtarzalne.com

Kolczyki

Kolczyki długie i krótkie, każdy może wybrać coś dla siebie spośród wielu ręcznie wykonywanych, srebrnych kolczyków, zdobionych włącznie naturalnymi kamieniami.

Sortuj wg:

Srebrna nausznica (ear cuff) wykonana ręcznie, stylizowana na skrzydło smoka. Przyozdobiona wielobarwnymi hematytami. Alternatywa dla kolczyków, idealna dla osób z nieprzekłutymi uszami.

Srebrna nausznica "Dragon Wing"

Alternatywa dla kolczyków - nausznica! Idealna również dla osób z nieprzekłutymi uszami. Nausznica ma kształt węża, który ozdobiony jest zielonym jaditem Wykonana ze srebra i w całości ręcznie w technice wire-wrapping.

Srebrna nausznica "Wąż"

Zjawiskowa nausznica (ear cuff) inspirowana łabędziem. Wykonana ręcznie ze srebra, przyozdobiona hematytami w pięknej ciemno niebieskiej barwie. Idealna dla osób z nieprzekutymi uszami.

Srebrna nausznica "Blue swan"

Sprzedane

Prezentowana nausznica - ear cuff  jest wykonana ręcznie ze srebra, to idealne rozwiązanie dla osób o nieprzekłutych uszach. Minimalistyczna formia sprawia, że mogą ją nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Srebrna nausznica 8

Srebrna nausznica - ear cuff to idealna propozycja dla osób z nieprzekutymi uszami! Prezentowany model jest w całości wykonany ręcznie, ze srebra, w wiosennym kształcie motylka.

Ear cuff to modna alternatywa dla kolczyków oraz dla osób o nieprzekłutych uszach. Nausznica została wykonana ręcznie ze srebra. Może być noszona zarówno na uchu prawym jak i lewym.

Srebrny earcuff "Koszyk"

Ear cuff to ciekawa alternatywa dla kolczyków i dla osób o nieprzekutych uszach. Wykonana w całości ręcznie ze srebra nausznica, przyozdobiona hematytami o barwie zielono-różowej. Bardzo subtelna i kobieca.

Srebrny earcuff "Hematytowa Róża"
Pokazano 1-12 z 34 pozycji